Коваль Олександр Леонідович

Мажоритарний округ № 17місто Ладижин, Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони

Народився 30 квітня 1981 року в місті Ладижин у робітничій сім’ї. Займає активну політичну позицію. Вірить в оновлення влади. Мешкає в Вінницькій області. Одружений вже 14 років. Разом із дружиною Олесею виховують доньку та сина.Не дивлячись на регулярні запрошення, Олександр завжди відмовлявся та не вступав ні до яких партій. Але під час Майдану, щиро підтримуючи події Революції Гідності, не витримав розчарування українського народу, що і спонукало його «взяти ситуацію в свої руки». Олександр став довіреною особою кандидата в Президенти України Володимира Зеленського на Вінничині.

Illustration
icon

Цінності

Чесність та справедливість, цілеспрямованість, толерантність та взаємоповага, законопослушність та прозорість.

icon

Цілі

Створимо очищену, оновлену та відповідальну владу, знищимо системну корупцію, запустимо програму «комерційної дипломатії» для просування українських товарів на глобальні ринки, запровадимо доброчесність і професіоналізм як головні критерії відбору суддів.

icon

Соціальна відповідальність

Як людина чесна та порядна, зобовязуюсь виконувати усі свої обіцянки перед суспільством та прозоро звітувати, адже кожний справжній чоловік повинен відповідати за свої слова, і бажано справами.

Програма

  • 01. Скасування недоторканності народних депутатів і спрощення процедури імпічменту президента. Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців.

  • 02. Впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії. Надання людям змоги впливати на рішення влади через референдуми й опитування.

  • 03. Запровадження «економічного паспорта українця»Всі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів, що накопичуватиметься на індивідуальних рахунках до повноліття.

  • 04. Збільшення видобутку вітчизняного газу Розвиток «зеленої» енергетики для зменшення вартості комунальних послуг.

  • 05. Зменшення вартості ліківЛіквідація несправедливих і корупційних націнок.

Ви можете написати про свою проблему кандидату особисто. 

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь


Зв’язатись за телефоном+38063 3086208

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності